Max Keiser przewiduje, że Bitcoin będzie miał sześć cyfr po korekcie blisko $30,000.

Gospodarz raportu Keisera, Max Keiser, przewidział, że Bitcoin (BTC) nie przestanie rosnąć, dopóki nie trafi do 28.000 dolarów. Uważa też, że czołowy kryptończyk dotknie sześciu cyfr.

Gospodarz Keiser Report, Max Keiser, przewidział, że Bitcoin nie przestanie rosnąć, dopóki nie trafi do 28.000 dolarów. Wierzy też, że dotknie sześciu cyfr.
Gospodarz Keiser Report, Max Keiser, przewidział, że Bitcoin nie przestanie rosnąć, dopóki nie trafi do 28.000 dolarów. Wierzy też, że dotknie sześciu cyfr.

Gospodarz Raportu Keisera, Max Keiser, w serii tweetów 27 lipca, sławny gospodarz Raportu Keisera, przewidział, że cena Bitcoin’a osiągnie sześć cyfr po okresie korekty blisko 30.000 dolarów. Keiser dokonał tego przewidywania, ponieważ Bitcoin przekroczył 11.200 dolarów w ciągu dnia niespodzianek. Cena Bitcoin był świadkiem skoku w tym tygodniu powyżej 10.000 dolarów marki po raz pierwszy od sześciu tygodni.

Keiser uciszył krytyków Bitcoinów.
Wokalny adwokat Bitcoinów, Max Keiser, dalej machnął ręką na krytyka Bitcoin Era Petera Schiffa. Schiff, który świętował złoto uderzające wszech czasów o dolara, wcześniej odrzucił podwyżkę Bitcoin’a. Podczas debaty ze współzałożycielem Morgan Creek Digital, Anthonym Pompliano, na jego kanale YouTube w niedzielę, powiedział, że Bitcoin jest wystawiony lub zamknięty – teraz musi mieć 10.000 dolarów. Keiser miał mało czasu na to i inne argumenty Schiffa, twierdząc, że w rzeczywistości sceptyk Bitcoin potajemnie żałuje swojego wyboru złota.

Bitcoin nadal rośnie, gdy pandemia nadal szaleje.

W czasie pisania, cena Bitcoin’a wynosi niewiele ponad 11.000 dolarów. Ale przepowiednia dla wiodącej kryptoflory jest nadal bycza, ponieważ Keiser przewidział, że Bitcoin zmierza w kierunku 30.000 dolarów, a następnie sześciu cyfr. Wiodąca krypto waluta, która była świadkiem jednego z najgorszych dni w tym roku w marcu, kiedy to osiągnęła poziom poniżej 4.000 dolarów, od tamtej pory odzyskała całkiem nieźle swoją wartość. Pandemia COVID-19 nie spowolniła w większości krajów, ale rynki znów zaczęły się otwierać, a gospodarka znów zaczęła płynąć po tym, jak została wstrzymana na kilka miesięcy. Wiodąca kryptokur waluta okazała się bezpiecznym niebem w czasie kryzysu.